מי אנחנו

אנחנו פועלים בחזיתות שונות כדי לקדם את שילובם המוצלח של בני נוער, סטודנטים ואקדמאים מצטיינים ממוצא אתיופי בעמדות מפתח בעולם התעסוקה הישראלי. אנחנו עושים זאת באמצעות תכניות לימוד חדשניות ושותפויות אסטרטגיות עם מעסיקים במגזר העסקי, הציבורי והחברתי.
מי

עולים ביחד הוקמה בשנת 2007 ע"י עו"ד יפעת עובדיה ואדוה הדר במטרה להגדיל את שיעור התעסוקה בקרב מצטיינים אקדמאים ישראלים יוצאי אתיופיה ולקדם את תהליך האינטגרציה של קהילת יוצאי אתיופיה  בחברה הישראלית. כדי להשיג מטרה זו יצרנו מודל עבודה ייחודי, בו מעורבים הבוגרים מצטיינים מהקהילה ומגוון  ארגונים, חברות ומוסדות במשק העבודה הישראלי. אנו מספקים לבוגרים שלנו כלים מעשיים וכישורי חיים בתחומי העבודה המסייעים להם למצוא תעסוקה הולמת.

להמשך קריאה

למה

הקהילה האתיופית ישראלית ממשיכה לסבול מהכנסה נמוכה לנפש ופערי שכר משמעותיים, משיעור אבטלה גבוה ומאחוזי הרשמה נמוכים למוסדות להשכלה גבוהה. רבים מאלה המצליחים להתגבר על האתגרים הרבים ומגיעים להישגים אקדמאים – עדיין נתקלים בקושי משמעותי בתהליך מציאת עבודה בתחומם. מחקר שנערך לאחרונה על ידי הקריה האקדמית אונו הראה כי 53% מהמעסיקים הישראלים נרתעים מהעסקת יוצאי אתיופיה, ואילו דו"ח מבקר המדינה חשף כי יוצאי אתיופיה המוצאים תעסוקה הולמת משתכרים 40% פחות מאשר הישראלי הממוצע.

להמשך קריאה

מה

במהלך השנים הרחבנו את פעילותנו ויזמנו מגוון תכניות חדשניות התומכות בחזון. ביניהן: תכנית תעסוקתית ייחודית, תכנית לפיתוח והכוונת יזמים, קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית ותכנית ייעודית לקידום יזמות במגזר הציבורי. הקמנו רשת ענפה של מעסיקים ומתנדבים המחויבים למשימה, אשר מעסיקים את בוגרי התכניות שלנו בתפקידים מובילים במגזר העסקי ומעניקים להם סיוע וייעוץ אישי לאורך כל שלבי הקריירה.

להמשך קריאה

חדשות ועדכונים
כל העדכונים
חדשות
כל החדשות