הצוות

הצוות שלנו
מקצועי. מחוייב. ממוקד מטרה.
גנט דסה

מנכ"לית

יעל רצ'שטר

סמנכ"ל פיתוח ארגוני ותפעול

אראל סגל

סמנכ"ל כספים ורכז אנסש – התכנית לפיתוח יזמות

חגית יערי

סמנכ"לית פיתוח משאבים

ליאור ליברובסקי

מנהל תחום מדיה

טרסיט לגסה בישאו

מנהלת תחום הרישות

אביבה עונה

מנהלת תחום צעירים

איילת דרסלר

מנהלת מצוינות בתעסוקה

עופר מרסיאנו

מנהל מחלקת מתנדבים

איילת לנגר

מנהלת קשרי מעסיקים ומלווה תעסוקתית

אייל גטו

רכז רישות

שירה (ישארג) יסיאס

רכזת מצוינות בתעסוקה

מור קנטי

רכזת תוכניות סטודנטים

דניאל יוסף

רכזת שיווק ומדיה

הבטם סמעון

רכזת צעירים ופסיכומטרי

יהודית נגה

רכזת מתנדבים

זיוה מלסה

רכזת תוכנית אריאלה

דינה פויכטוונגר

כותבת גרנאטים

אפרת לוי

מנהלת משרד

חברי הוועד המנהל
עמוס ספיר
+

עמוס ספיר הוא יושב ראש הוועד המנהל של "עולים ביחד". הוא מכהן כיועץ עסקי וכלכלי ויושב ראש מועצת המנהלים של מספר חברות פרטיות וציבוריות. עד לאחרונה היה יושב הראש של מעלות בע"מ של סטנדרד ופור. בעבר החזיק במספר תפקידים בכירים בקבוצת כלל. הוא מעורב במספר ארגונים וחבר במועצת הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב, של מכללת תל אביב – יפו, של מט"ח – המרכז לטכנולוגיה חינוכית ושל האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל. בעל תואר ראשון בכלכלה וביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בכספים מאוניברסיטת קולומביה, שם למד לדוקטורט בכספים ובנקאות.

יאיר דר
+

יאיר דר הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, בעל תואר ראשון במתמטיקה ובכלכלה והיה מעורב במהלך השנים ביזמות עסקית ובניהול. ליאיר ניסיון של יותר מ-36 שנה במגוון תפקידים ניהוליים – מנכ"ל, מנהל ויושב ראש של חברות ציבוריות ושל חברות בבעלות פרטית הפועלות במגוון תחומים כלכליים: סחר בינלאומי וכספים, השקעות הון עצמי ובנקאות השקעות והפקות טלוויזיה ושידור בתחום הספורט.

מלי ב. לוינסון
+

מלי לוינסון היא בוגרת בית הספר למשפטים של אוניברסיטת תל אביב ועורכת דין בעלת ניסיון של שנים רבות. כיום היא בעלת עסק פרטי בתחום הקוסמטיקה. היא השתתפה בקורס המנהלים של יהל באוניברסיטת בר אילן וכיום חברה בתקדים – קרן אחריות הדדית ברמת השרון ובפני"ם חדשות – פרלמנט נשים ישראליות מנהיגות.

ירון נוידרפר
+

ירון נוידרפר הוא המנכ"ל והמייסד המשותף של "מימון חברתי ישראל" ולפני כן שימש בתפקיד מנהל הכספים הראשי של הסוכנות היהודית בישראל. בעבר החזיק במספר משרות בכירות במשרד האוצר, לרבות סגן נציג שר האוצר בניו יורק. ירון פעיל במספר ארגונים חברתיים ואנחנו שמחים מאד על הצטרפותו לוועד המנהל שלנו ב-2013.

אמיר סבהט
+

אמיר נולד ב-1979 באתיופיה ועלה לישראל בגיל חמש. שרת כקצין בחטיבת הצנחנים של צה"ל ולאחר מכן קיבל תואר ראשון בחשבונאות מהמכללה למנהל ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. ב-2012 נבחר על ידי עיתון כלכליסט לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים במדינת ישראל. בוגר הארגון, בוגר תכנית "מעוז" למנהיגות והוא עובד כרואה חשבון מוסמך בתפקיד ראש צוות ב"ארנסט אנד יאנג" מאז 2008.

טל רוסו - אלוף במיל.
+

טל נולד ב-1959. הוא התגייס לצה"ל ב-1978 והחל בקריירה צבאית, קיבל את דרגות הקצונה שלו והמשיך להתקדם במעלה שרשרת הפיקוד. את רוב הקריירה המוקדמת שלו בילה ביחידות מובחרות. הוא פיקד על כוחות במלחמות לבנון הראשונה והשנייה, וב-2010 מונה לאלוף פיקוד דרום. במסגרת תפקיד זה פיקד על מבצע עמוד ענן, ולאחריו פרש מצה"ל ב-2013. במהלך הקריירה שלו קיבל טל תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת חיפה ולאחר מכן תואר שני ניהולי במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
מאז הצטרפותו למועצת המנהלים של "עולים ביחד" פעל טל רבות במסגרת פעילויות הארגון, ונכח כמעט בכל פגישה של פורום הבוגרים שלנו. הוא הביע את רצונו לנצל את קשריו הרבים לקידום שילובם של אתיופים רבים נוספים בחברה הישראלית.

אורן הלמן
+

אורן הלמן , המכהן כיום כסמנכ"ל שיווק ורגולציה בחברת החשמל, הוא בעל תארים ראשון ושני – שניהם בהצטיינות - בחוג למדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב. הוא בעל ניסיון רב בתחום הדוברות והייעוץ התקשורתי במגזר הציבורי ובפוליטיקה הישראלית.
לפני הצטרפותו לצוות הבכיר של חברת החשמל כיהן כמנהל לשכת העיתונות הממשלתית וכיועץ אסטרטגי, לוביסט ויועץ לניהול משברים למספר חברות וארגונים. בשנים 2004-6 שימש יועץ לבנימין נתניהו בתפקידיו כשר האוצר וכראש הממשלה וקודם לכן היה דובר רשות השידור ועוזר יו"ר הרשות. פעילותו הציבורית כוללת חברות בדירקטוריונים של החברה הממשלתית לתיירות, החברה הלאומית לפחם, חברת "החוויה הישראלית" והמועצה הישראלית לצרכנות.
הלמן מקדם אג'נדה של שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה בכלל ובעבודה בפרט, ודחף להגשת הצעת חוק לכנסת שתחייב חובת העסקה של 5% עובדים עם מוגבלות במוסדות ציבוריים וממשלתיים.

דרור כפיר
+

דרור עלה לישראל מגרמניה ושירת כטייס וכמפקד טייסת בצה"ל במשך למעשה מ-20 שנה. הוא פיקד על הטייסת שהביאה את עולי אתיופיה לישראל. בעל תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן, ותואר שני במנהל עסקים. בעבר כיהן בתפקידים שונים במספר חברות, לרבות סגן נשיא אנרגיית ביו-דלק בנטפים השקיה, מנהל שיווק ופיתוח עסקי בפלסטופיל הזורע, ועוד. כמו כן שימש בתפקידי יועץ עסקי, יושב ראש של מספר ארגונים וחברות וחבר במספר מועצות מנהלים.

יגאל רונאי
+

יגאל רונאי הוא כלכלן, בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים ובעל תואר מוסמך במנהל עסקים עם התמחות במימון ( (MBAמאוניברסיטת בר-אילן. הוא בעל ניסיון רב בענף הבנקאות והפיננסים, בו מילא מספר תפקידים. כיהן כמנכ"ל חברת ניהול קופות הגמל של בנק הפועלים, וכסמנכ"ל וראש חטיבת שווקים פיננסיים בבנק דיסקונט, היה דירקטור בבורסה לניירות ערך, יו"ר דירקטוריון פעיל של קרן ההשקעות ריט 1, ויו"ר ועדת ההשקעות של ד"ש קופות גמל.
יגאל רונאי הוא מייסד-שותף של MARKETPLACE - סטארט אפ המפתח כלים מתקדמים להשקעות נדל"ן, ומכהן כיום כדירקטור חיצוני במספר חברות, ביניהן חברת דירוג האשראי S&P מעלות וחברת ישראמקו.
רונאי פעיל גם בתחום האקדמי: הוא המנהל האקדמי של לימודי ההתמחות בנדל"ן בחוג לכלכלה במכללה למנהל, ומרצה בקורסים בתחומי השקעות וטכנולוגיות בנדל"ן, השקעות אלטרנטיביות וניתוח ניירות ערך.

יוני וובשת
+

יוני נולד ב-1977, מספר שנים לאחר עלייתם של הוריו לישראל מאתיופיה. יוני למד במכללת סמי שמעון בבאר שבע וקיבל תואר B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
למשך מספר שנים לאחר שסיים את לימודיו, יוני עבד במספר חברות, כגון חברת "טנה תעשיות מים" ומשרד המשפטים. לאחר מכן,השתלב כמהנדס חומרה בחברת "אלתא מערכות בע"מ" ב-2009, בו הוא ממשיך לעבוד עד היום.
יוני מתנדב שנים במסגרות שונות, כגון השתתפות בסדנאות ופאנלים של מקצוענים במסגרת המחזורים החדשים של תוכנית הליבה. כמו כן, יוני מעניק ייעוץ למשתתפים ובוגרים אחרים, נפגש עם תורמים קיימים ופוטנציאליים, משמש כחבר ועד הנאמנים של עמותה כבר מספר שנים, ועוד. בנוסף, הוא משמש כחבר ועד מנהל וגזבר בעמותת "נשים רוקמות חלום", וכן מתנדב בעמותת "שיעור אחר" דרך חברת אלתא ע"י מתן הרצאות מעוררות השראה לתלמידי תיכון משכונות מצוקה.

ברק לוזון
+

ברק נולד בישראל ומשמש כמנהל המשרד הישראלי והקשרים גלובליים של הפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו. קודם לכן, הוא שימש כמנהל מעורבותם של בוגרים צעירים בישראל במשרד של הפדרציה בסן פרנסיסקו במהלך שליחותו בארה"ב. כמו כן, בעבר הוא עבד במכון לחינוך דמוקרטי בישראל והוביל את יישום "מודל בת-ים לחינוך אישי" – מודל אשר אומץ ע"י משרד החינוך והפך לרפורמת החינוך הלאומי בשם "אופק חדש". ברק גם עבד בתנועת הצופים כמנהל חינוך ארצי ומשנה למנכ"ל, וכן כשליח התנועה בארה"ב.
ברק למד באוניברסיטת בר אילן וקיבל תואר B.A. בקרימינולוגיה ומדעי המדינה. כמו כן, קיבל תואר M.A. במינהל ומדיניות החינוך מאוניברסיטת תל אביב, ו-M.A. נוסף בלימודי ממשל מאוניברסיטת הרווארד, בה הוא היה עמית בתוכנית ווקסנר. הוא חבר ב-“Task Force on Jewish Peoplehood Education”, וכן בוגר "גוונים" – תוכנית להכשרת מנהיגים לקידום פלורליזם יהודי בישראל.
ברק היה מעורב חברתית בתחומים שונים במהלך השנים – בעיקר בתחום החינוך. כמו כן, הוא מלווה ומייעץ לארגונים חברתיים ומייצר שיתופי פעילה בין ארגונים חברתיים וארגונים פילנתרופיים.

סלקו קליריקופר
+

סלקו נולד ב-1963 בהולנד, ועלה לארץ ב-1992. הוא שימש כיו"ר “TASC Consulting & Capital” (חברת הייעוץ האסטרטגי המובילה בישראל) מאז 1993, ויש לו מעל 25 שנות ניסיון במתן ייעוץ לממשלה וניהול בכירים של חברות מובילות בתחומים שונים בנושא אסטרטגיה, כלכלה ונושאים פיננסיים. זה כלל לאחרונה מתן ייעוץ למשרד הכלכלה בנוגע למדיניות לסגירת פערים כלכליים בין אוכלוסיית הערבים ויהודים. כמו כן, במהלך השנים הוא ייעץ להרבה עמותות ללא מטרת רווח.
סלקו בעל תואר B.A בכלכלה מהאוניברסיטה העברית וכן בעל תואר MPhil בכלכלה מאוניברסיטת קיימברידג' שבאנגליה. סלקו מוביל מיזמים חברתיים שונים, כולל קורס הקדמה לעולם העסקים בבתי ספר לילדי עובדים זרים.

יהודה יעקב
+

יהודה יעקב, נולד בארצות הברית ועלה לישראל ב- 1983. לוועד המנהל של "עולים ביחד" הוא מביא ידע של שלושים שנות קריירה במשרד החוץ, ועניין מיוחד בסוגיות של שוויון זכויות והשפעה חברתית.
בעבודתו הדיפלומטית ובתפקידיו השונים במשרד החוץ ובנציגויות ישראל בחו"ל, רכש ניסיון רב בנושאים אסטרטגיים וביצירת סטארט-אפים דיפלומטיים. כאשר כיהן כקונסול כללי בבוסטון עסק בנושאי סייבר וביטחון, ובהידוק הקשרים הכלכליים, האקדמיים והתרבותיים של ישראל עם ארצות הברית. הוא הקים את היחידה ללוחמה בטרור ובטחון פנים במשרד החוץ וניהל את יחידת הדוברות וקשרי החוץ של הקונסוליה הכללית של ישראל בניו יורק.
יהודה יעקב הוא בעל תואר מוסמך מאוניברסיטת חיפה בשיתוף המכללה לביטחון לאומי. נושא עבודת המאסטר שלו היה: מדיניות הגרעין של איראן – נושא שהתמחה בו.
בשנת 2012 עמד בראש "צוות איראן" של משרד החוץ, שזכה בפרס מנכ"ל המשרד על תרומה ייחודית לביטחון המדינה.

חדשות ועדכונים
כל העדכונים
כל החדשות